Systém aktualit na homepage

7. 6. 2019
( https://www.ibyznys.cz/www/rsobrazky/velke/aktuality_1.jpg )
Aktuality
Do e-shopu iBYZNYS je integrován systém "Aktuality", který slouží k úpravě úvodní stránky e-shopu. Pomocí této stránky může majitel e-shopu informovat své zákazníky o právě probíhajících akcích, novinkách či změnách. Aktuality využívají modulu "Informace" systému Byznys. Je tvořen pomocí šablon, které může majitel e-shopu jednoduše naplňovat či editovat v systému Byznys. Jednotlivé šablony se mohou na úvodní stránce použít vícekrát s různými informacemi.
Jedná se např. o textové šablony, ke kterým lze přiložit obrázek, příp. další soubory (pomocí tzv. sponky v systému Byznys). Použít lze i šablonu Banner nebo Reklamní panel, do šablony je možné vložit i video.
Aktuality lze termínovat (od - do), definovat její důležitost a pořadí zobrazení, směrovat na konkrétního obchodního partnera nebo skupinu zákazníků apod. Takto lze automatizovat zobrazení informací na delší časové období dopředu.


Doporučené zboží, novinky, zboží v akci, ...
Sortiment se v těchto blocích zobrazuje na úvodní stránce. Zadává ručně v systému Byznys a pořadí zobrazovaného sortimentu lze ovlivnit.

Nejprodávanější zboží
Nejprodávanější zboží se vypočítává buď automaticky podle zvoleného parametru (finanční objem nebo počet prodaných kusů) nebo je možné ruční zadání, jako v případě novinek, doporučeného zboží apod.