Tento nový nadstavbový modul umožní vašim zákazníků sledovat svou objednávku. Budou sledovány a zobrazovány čtyři stavy:
 • Zpracování objednávky
 • Příprava zásilky
 • Doručování zásilky
 • Převzetí zboží
Sledování objednávky bude obsahovat číslo balíku a link na sledování zásilky přepravní společností.
Funkčnost bude součástí verze 1.89, předpokládaný termín uvolnění je v
 [...]
Jako jeden z prvních e-shopů v České republice bude iBYZNYS podporovat PassKeys, tedy přihlašování pomocí biometrických údajů (například otisku prstu). To přinese další posílení bezpečnosti vašeho e-shopu. Obrovskou výhodou je velmi jednoduché použití zákazníky, ti si nemusejí pamatovat žádné heslo. Funkčnosti umožňuje přihlášení do různých účtů iBYZNYS (typicky prodejci)a přihlášení z různých zařízení.

Bude se jednat o nadstavbový modul Alternativní přihlašování a bude obsahovat také příhlašování přes vybrané sociální sítě, a to:
7. 3. 2023
Tato funkčnost Vám poslouží k oživení home page e-shopu. Obrázky použité pro reklamní panely mohou obsahovat odkazy na jakékoliv stránky. Jak do vlastního e-shopu, tak kamkoliv jinam.  [...]
Od verze 1.89 bude iBYZNYS podporovat zobrazení energetických štítků. Energetický štítek poskytuje informace o energetické účinnosti elektrických a dalších spotřebičů. Uvádí spotřebu elektřiny, vody, objem vyprodukovaných emisí, hlučnost apod.
Malé štítky se budou zobrazovat v katalogu a detailu produktu. Velké štítky doporučujeme umístít do fotogalerie, případně do příloh.
Podpora bude řešena jako utilita, předpokládaný termín uvolnění je v průběhu měsíce dubna 2023.
 [...]
Společnost Ego dekor s.r.o. spustila e-shop s výrobky kvalitních evropských značek Costa Nova, Casafina, La Rochere, Madison, Ego dekor, Esschert design, Boles d´olor a amerických svíček Goose Creek. Jakožto výhradní distributor těchto značek pro český a slovenský trh nabízí e-shop nejkompletnější a nejucelenější nabídku na trhu. E-shop je určený pro koncové zákazníky.
www.villagestyle.cz  [...]
Slevové kupony
Rozšíření nabídky o nový nadstavbový modul.
Funkčnost slevových kupónů je rozdělena na tyto oblasti:

 • administrace slevových kuponů majitelem v e-shopu (jejich vytváření/rušení/editace/export)
 • uplatnění slevového kuponu zákazníkem v e-shopu
 • administrace uplatněných kuponů majitelem v e-shopu (jejich zobrazení/rušení/export)
Základní pravidla:  [...]
Společnost se úzce specializuje na výrobu a obchod s drátěným programem s tlumeným dovřením. Dále e-shop nabízí výsuvné boxy s tlumeným dovřením, LED osvětlení, hliníkový program, odpadové hospodářství, program pro šatnu apod.
www.idealshop.cz  [...]
Měřící kódy
Rozšíření nabídky o nadstavbový modul. Zastřešuje stávající měřící kódy a přidává nové. Propojí Váš e-shop s následujícími nástroji:
 • Google Analytics 3 nebo 4, Google Ads, Google Merchant Centrum
 • Heureka - měření konverzí, ověreno zákazníky
 • Zbozi.cz, Sklik - měření konverzí, ověřený zákazník
 • Facebook Ads, Facebook Pixel

 [...]
1  2  3  >
 Zobrazeno 1-8 z 24