Tento nový nadstavbový modul umožní vašim zákazníků sledovat svou objednávku. Budou sledovány a zobrazovány čtyři stavy:
  • Zpracování objednávky
  • Příprava zásilky
  • Doručování zásilky
  • Převzetí zboží
Sledování objednávky bude obsahovat číslo balíku a link na sledování zásilky přepravní společností.
Funkčnost bude součástí verze 1.89, předpokládaný termín uvolnění je v
 [...]
Jako jeden z prvních e-shopů v České republice bude iBYZNYS podporovat PassKeys, tedy přihlašování pomocí biometrických údajů (například otisku prstu). To přinese další posílení bezpečnosti vašeho e-shopu. Obrovskou výhodou je velmi jednoduché použití zákazníky, ti si nemusejí pamatovat žádné heslo. Funkčnosti umožňuje přihlášení do různých účtů iBYZNYS (typicky prodejci)a přihlášení z různých zařízení.

Bude se jednat o nadstavbový modul Alternativní přihlašování a bude obsahovat také příhlašování přes vybrané sociální sítě, a to:
7. 3. 2023
Tato funkčnost Vám poslouží k oživení home page e-shopu. Obrázky použité pro reklamní panely mohou obsahovat odkazy na jakékoliv stránky. Jak do vlastního e-shopu, tak kamkoliv jinam.  [...]
Od verze 1.89 bude iBYZNYS podporovat zobrazení energetických štítků. Energetický štítek poskytuje informace o energetické účinnosti elektrických a dalších spotřebičů. Uvádí spotřebu elektřiny, vody, objem vyprodukovaných emisí, hlučnost apod.
Malé štítky se budou zobrazovat v katalogu a detailu produktu. Velké štítky doporučujeme umístít do fotogalerie, případně do příloh.
Podpora bude řešena jako utilita, předpokládaný termín uvolnění je v průběhu měsíce dubna 2023.
 [...]
 Zobrazeno 1-4 z 4