Výdejní místa

19. 4. 2018

Proč si pořídit tento ndstavbový modul?
Modul umožňuje zákazníkům vyzvednutí objednaného zboží na vybraném výdejním místě, což je pro mnohé výhodnější a rychlejší varianta než čekat na doručení zboží. Navíc výdejní místa mohou být umístěna v blízkosti domova nebo pracoviště zákazníka, což je velmi praktické a pohodlné.
Tato funkčnost podporuje služby výdejních míst nejen po celé České republice, ale také v sousedních zemích. E-shop aktuálně podporuje následující služby nabízející síť výdejních míst: WE DO, PPL ParcelShop, Zásilkovna, Balíkovna (Česká pošta), DPD PickUp, GLS ParcelShop, Balík na poštu (Česká pošta), Balíkobox (Slovenská pošta), Expres na poštu (Slovenská pošta), DEPO (Slovensko). Dostupnost výdejních míst aktualizujeme 1x denně.
Po aktivací tohoto nadstavbového modulu je možné využívat v základním režimu až tři z výše uvedených služeb. Nad tento limit je možné jednotlivé služby nabízející síť výdejních míst dokoupit.
Je možné v košíku zobrazovat jen takové způsoby dopravy, které "vyhovují" aktuální váze objednávky. Pro jiné parametry, které by mohly ovlivnit cenu dopravného, jako je např. netypický rozměr, dopravní vzdálenost, ADR sortiment atp. není podpora vytvořena a takové požadavky je potřeba řešit jakou uživatelskou úpravu.