Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

2. 3. 2011

Proč si pořídit tento nadstavbový modul?
Jistě víte, že mít e-shop nestačí. Musíte být vidět! K tomu vám pomůže modul optimalizace pro vyhledávače, který přizpůsobí váš e-shop pro potřeby vyhledávačů. Ty vám následně mohou přivést nové zákazníky a zvýšit prodej.
E-shop iBYZNYS umožňuje zapnout optimalizaci pro snadné zaindexování sortimentu roboty do serverů poskytujících vyhledávání (např.www.seznam.cz, www.google.com apod.). Pro co nejlepší pozici ve výsledku vyhledávání jsou připraveny stránky optimalizované pomocí SEO technologie.
Nadstavbový modul řeší tzv. on-page faktory SEO. Označují se tak faktory přímo spjaté s obsahem a kódem stránky a jejím umístěním v rámci celého webu.
Nadstavbový modul může pracovat buď v automatickém režimu (tj. automatické generování SEO parametrů) nebo v komb inaci s aktivním režimem (tj. ruční zadávání SEO parametrů).
Ovlivnit je možné elementy jako je titulek stránky (title), nadpisy na stránce (H1, H2), hezká URL, popis stránky (description), klíčová slova (keywords), ALT stránky, titulek obrázků.
Podporujeme i další související oblasti SEO např. sitemap, microdata atp.
Tato optimalizace Vám pomůže získat mnoho nových návštěvníků, a tedy i potencionálních zákazníků.
Upozornění: Pro maximální účinnost SEO je nutné, aby Váš e-shop používal šifrovanou (https) komunikaci.