Standardně může být v systému Byznys přiřazen sortiment pouze do jedné skupiny sortimentu.
Tento nadstavbový modul Vám umožní v pro účel e-shopu iBYZNYS zobrazovat zboží ve více skupinách sortimentu, příp. umožňuje vytvořit pro e-shop strom sortimentu, který je zcela nezávislý na původních skupinách sortimentu v systému Byznys.
 [...]
Tento nadstavbový modul řeší komunikaci iBYZNYS s dalšími sklady v systému Byznys. Jednoduchým způsobem lze stanovit, na jaký sklad se má objednávka zapisovat a tím pádem jaká prodejní cena se má "dotáhnout" do e-shopu. Existuje možnost přiřazení konkrétních prodejních skladů konkrétní firmě pomocí IDENTu, navázání konkrétního skladu na konkrétní skupinu sortimentu nebo nabídnout zákazníkovi iBYZNYS možnost vlastního výběru skladu ze kterého bude objednávat.  [...]
Tento nadstavbový modul je vhodným doplňkem e-shopu iBYZNYS, pokud máte své prodejce v "terénu". Každý z prodejců má k dispozici seznam "svých" zákazníků, pro které může vytvářet objednávky. Prostřednictvím tohoto modulu má Váš obchodník také okamžitý přístup k dokladům uvedených firem, které mu byly vystaveny v systému Byznys (objednávky, dodací listy, faktury). Při vytváření objednávky, v rámci obchodního jednání, má obchodní zástupce možnost upravit prodejní cenu nebo poskytnout slevu. Prodejce má také přes e-shop iBYZNYS přístup k dalším firemním údajům, které jsou mu povoleny (buď jen zobrazit nebo i editovat).  [...]
E-shop iBYZNYS umožňuje zapnout optimalizaci pro snadné zaindexování sortimentu roboty do serverů poskytujících vyhledávání (např.www.seznam.cz, www.google.com apod.). Pro co nejlepší pozici ve výsledku vyhledávání jsou připraveny stránky optimalizované pomocí SEO technologie.
Nadstavbový modul řeší tzv. on-page faktory SEO. Označují se tak faktory přímo spjaté s obsahem a kódem stránky a jejím umístěním v rámci celého webu.
Nadstavbový modul může pracovat buď v automatickém režimu (tj.automatické generování SEO parametrů) nebo v kombinaci s aktivním režimem (tj.ruční zadávání SEO parametrů).
Ovlivnit je možné
 [...]
Tento modul umožní majiteli e-shopu iBYZNYS přiřadit každému zboží v nabídce tzv. související zboží. Pomocí tohoto nadstavbového modulu můžete svým zákazníkům připomenout, že se zakoupením jednoho výrobku může také souviset nákup dalšího výrobku (např. když kupuje digitální fotoaparát, potřebuje k němu zakoupit také datová media nebo stativ). Váš zákazník má související zboží na očích již od počátku rozhodování o koupi.
Také je možné okamžitě
 [...]
2. 3. 2011
Tento modul nabízí vedle češtiny i další jazykové mutace. Mezi základní cenově zvýhodněné jazyky patří angličtina, němčina, francouzština, polština, španělština, maďarština, slovenština a ukrajinština (psaná latinkou, verze gajica). O zakoupených jazykových mutacích bude zákazníka informovat ikona příslušné vlaječky v pravé části lišty menu.
V e-shopu iBYZNYS jsou přeloženy všechny používané texty. Pokud přesto chcete změnit jakýkoliv text jakéhokoliv jazyka (včetně češtiny), lze tak učinit ve vlastním uživatelském slovníku.
Rovněž ze strany systému Byznys je vytvořena podpora pro jazykové mutace. Můžete tak přeložit do příslušného jazyka texty z Byznysu
 [...]
< 1  2  3  4  5  6  7 
 Zobrazeno 49-54 z 54